Yüz Gerdirme Yaptırmak Doğru Mu?

Ciltte oluşan yaşlılık belirtilerinin yok edilmesini sağlamak amacıyla yüz gerdirme yaptıranlar yaklaşık on, on beş yaş civarında gençleşerek sosyal yaşamlarında daha öz güvenli kendinden emin duruşlar sergileyebiliyorlar. Yıllara meydan okuyan bir ciltle aynalarla barışık yaşamak her insanın en tabi hakkıdır.yüz gerdirmek doğru mu, yüz gerdirme işlemi yapımı, yüz gerdirme yaptırmak ne kadar doğru

Şehrin yoğun temposu, yılların getirdiği yük ve stresten kaynaklanan cildin yıpranarak kırış kırış olması halinde hayliyle insan psikolojisi de altüst oluyor. ayna karşısında kendisini yaşlı gören insan hayatın bazı alanlarından da kendisini soyutlamaya başlıyor. Psikolojik olarak kendini iyileştirme adına atılan en önemli adımlardan bir tanesi olan gençleştirme olanakları otuz yaş itibariyle kullanılmaya başlıyor. Kimisi çeşitli merkezlerde tedaviler görüyor, kimisi çeşitli kremlerle cildine bakım uygulamaya başlıyor yirmili yaşlarda olmayan telaş böylelikle başlamış oluyor. her ne kadar krem ve bakımla dikkat etmeye çalışılsa da bazı durumlarda genetik faktörler ve güneşin zararlı ışınları yüzünden ciltte istenmeyen kırışıklıklar meydana geliyor. Hatta bazı yaşlılık belirtilerinde yüzün şekli dahi anlaşılamayacak kırışıklıklar görülebiliyor. Modern çağın olanaklarından faydalanarak bu tür durumlarla karşılaşmamak adına kendine güven hissetmek amacıyla yüz gerdirme yaptıranlar yılların yorgunluğundan bir anda kurtulmuş oluyorlar. Doğru ve profesyonel ellerde yapıldığından gayet memnuniyet verici sonuçlar alan kadın ve erkekler yöntemin kalıcı olmasından da hayli memnun görünüyor. Geçici bir çözüm olmaması operasyonun tercih edilmesinde en önemli etkenler arasında ellili yaşlar ve üstü insanların yaptırdığı işlem operasyon çeşidine göre iyileşme farklılıkları gösterse yüzde oluşan şişlikler hassas bir bölge olduğundan normal karşılanıyor.

Yüz ifadesinde de farklılık olmadan on yaş geriye dönmeyi başaran hastalarda memnuniyet oldukça fazla. Yüz yapısına orantılı yapılmayan işlemlerde memnuniyetsizlikler görülmektedir. Bu nedenle de yüz gerdirme işleminin muhakkak profesyonel işlemlerde yapılması gerekir. Bu konuda en hassasiyet göstermeniz gereken mevzu doktor seçimidir. Operasyonun sonrasında kesinlikle sigara içmemek de operasyonun incelikleri arasında yer almaktadır çünkü sigara iyileşme süresini olumsuz yönde etkilemektedir. Diğer yandan yılların yüzünüze vurduğu yorgunluktan kurtularak yüz gerdirme yaptırmak her yönden kendinizi iyi hissetmenize olanak sağlayacak sosyal ortamlardaki öz güveninizi de artıracaktır.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir