Vajina Estetiği Daraltma Fiyatları

Vajina darlığı ameliyatları genişlemiş, esnekliğini kaybetmiş, deforme olmuş vajinanın sıkı bir hal kalması, daraltılması amacıyla uygulanmaktadır. Yapılan vajina daraltma ameliyatlarının büyük çoğunluğu lokal anestezi ile birlikte yapılmaktadır. Lokal anestezi uygulanarak yapılan operasyonlarda hastaların isteğine bağlı olarak anestezi uzmanı kontrolünde yüzeysel uyutma sağlanması ile de ameliyatlar yapılabilmektedir.vajina  daraltma fiyatları, vajina estetiği, vajina daraltma estetiği

Ameliyat Ne Kadar Sürer?

Vajen daraltma operasyonları ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında zaman almaktadır. Lokal anestezi ya da sedasyon anestezisiyle vajina daraltma ameliyatı olacak hastalara kliniğe aç karnına ve su bile içmeden gelmeleri önerilmektedir. Vajina daraltma ameliyatlarında, vajen girişinden başlanmakta ve uzunlamasına 4-6 cm içerdeki alana kadar daraltma yapılmaktadır. Bu sayede vajina girişi, hastaların vajina genişliğine bağlı olarak 2-3 cm daraltılabilmektedir. İşlem sonunda vajen darlığı sağlanmaktadır.

Hastaların vajen genişliği fazla ise 7-8 cm içine girilerek daraltma sağlanmakta ve genişlik 3-4 cm kadar azalabilmektedir. Hastalara atılan dikişlerin büyük çoğunluğu alt kısımda olduğundan görünmemekte, dışta ise yalnızca 4-5 dikiş görünmektedir. Hastaların durumları farklı olduğundan vajina estetiği daraltma fiyatları da buna göre değişmektedir.

Ameliyat Başarısı

Vajina estetiği daraltma operasyonları için her cerrahi operasyonda olduğu gibi başarıyı etkileyen en önemli faktör ameliyatı gerçekleştirecek jinekolog yeteneği, tecrübesi ve bilgisidir. Aynı zamanda operasyonun gerçekleştirileceği ortamın hijyenik olması, yeterli ekipmana sahip olması ve modernizasyonu da büyük ölçüde önem taşımaktadır. Vajina daraltma operasyonları hastaneler dışında klinik ortamları ve muayenehanede de yapılabilmektedir. Bu gibi faktörlere bağlı olarak da vajina estetiği daraltma fiyatları değişiklik göstermektedir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir