Tuğba Venn Online Tesettür Giyim Mağazası

Tuğba tesettür giyim, Tuğba Venn, Tesettür giyimTuğba tesettür giyim mağazası internette yer alan birçok mağazadan farklıdır. Bu internet sitesi öncelikli olarak Tuğba nihan ve Venn marka üretimlerinin satıldığı ve kendi ürünlerinin pazarlandığı bir internet sitesidir ve kendi ürünlerinin pazarlandığı bir sitedir. Tesettür giyim özelikle kapalı giyinenler ve İslami kurallara göre giyinenler için önemli bir giyim biçimidir ve bu alanda pek çok marka yer almaktadır. Uzun yıllar satış mağazalarında direkt satış alanında hizmet veren bu 3 marka topluca Tuğba Venn internet sitesinde üstelik siteye çok indirimler taksitli satış fiyatları ile sitede yer almaktadır. 300 TL ve üzeri satışlarda kargo ücreti bedavadır. Ücretsiz değişim ve iade olanakları mevcuttur. Kapıda ödeme, kredi kartı ile alışveriş ve veya EFT ile ödeme yapma olanağı sitede mevcuttur.

Sitede satılan temel tesettür ürünleri şunlardır:

  • Sezonun trendlerine uygun kaban, mont ve pardösüler
  • Feraceler
  • Tunikler
  • Gömlekler
  • İpek eşarplar
  • Şallar
  • Etek ve pantolonlar
  • Elbise ve takımlar

Tuğba tesettür giyim, Tuğba Venn, Tesettür giyimBu ürünler dışında internet sitesinde outlet bölümü mevcuttur. Burada bir önceki sezondan kalan ürünler kelepir fiyatına satılmaktadır. Sitede yer alan bir de butik bölümü mevcuttur burada ise sadece tesettürlü kadınlara değil her kesime hitap eden kaban ve montlar yer almaktadır.

Sitenin Avrupa’ya satışları bulunmaktadır

Siteden alışveriş yapabilmek için öncelikle siteye üye olmak gerekmektedir. Siteye üye olmadan alışveriş yapma olanağı bulunmamaktadır.

Tuğba Venn sitesini facebook ve twitter üzerinden de takip etmek mümkündür

Alışveriş nasıl yapılırsa yapılsın gizlilik esası vardır tüm bilgilerinizin güven altındadır ve tüm üyeler ile gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır

Siteden 7 gün 24 saat alışveriş yapılabilmektedir ve telefonla sipariş şikayet vb bildirimler yapmak gün boyu mümkün olabilmektedir. Sitede modanın trendlerine uygun ürünler satılmaktadır. Tüm ürünlere dair garanti verilmektedir. Yalın akılda kalıcı bir internet sitesidir. Bu sitede alışveriş yapabilmek oldukça kolaydır. Tuğba Venn sitesinin en önemli farkı outlet bölümünde önceki yıllardan olan ürünleri son derece komik rakamlara sunabilmesidir. Sitede zaten tüm ürünler çok uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

 

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir