Son Günlerin Trendi Kadınsı Erkekler

Sosyal medya fenomenliği ortaya çıktığından bu yana dek birçok farklı davranış sergileyen ve popüler olmaya çalışan insan görmüştük, ancak son günlerde gördüklerimiz ardık çizmenin aşıldığının bir kanıtıdır. Şu son birkaç aydır kadın gibi konuşan, kadın kıyafetleri giyen bir sürü erkek türedi. Sosyal medya fenomenliğinin öncelerinde harbi delikanlı gibi gezen ağabeyler bir anda laf ettikleri Bülent Ersoy’dan beter oldular. Bu durum öyle bir hal aldı ki sosyal medya fenomenlerinin takipçisi olan erkekler baktılar bu tür kişilere kızlar ilgi gösteriyor hepsi aynı şekilde konuşmaya ve giyinmeye başladı. Eskiden olsa acınan hatta insan içinde küçük düşürülen çorapsız ayakkabı giyen insanları görünce iyi niyetliyseniz içiniz burkulurdu. Şimdiyse moda akımı olarak ayak bileğinin üzerinde pantolon, çorapsız ayakkabı giyen hatta bacağına yapışan ayakkabılar giyen erkekler her tarafı sarmaya başladı.Kadınsı erkek olmak, sosyal medya fenomeni erkekler, sosyal medyanın yeni fenomenleri

Kadınsı erkek demek ne kadar doğru olur bu kişilere bilemiyoruz. Ancak en iyi tanım kelimeleri herhalde bunlar olur. Aksi halde erkek olduğu halde kadın gibi davrananlar için halk arasında kullanılan ib…e kelimesini kullanmak gerekir. Bayanlardan bu yazıyı okuyan birileri olursa şimdiden özür dileğimizi belirtmek isteriz. Çünkü kadın kadındır, kadınlık kötü bir şey değildir. Nasıl ki yeryüzünde erkekler varsa kadınlar da vardır ve daima var olacaktır. Kadınsız bir erkeği düşünmek doğanın kanunlarına karşı gelmek olur. Lakin erkek olduğu halde erkek gibi davranmayan ama ben erkeğim diye gezenlere edecek laf çoktur. Eşcinsellikten bahsetmiyoruz bu yazımızda bunun da altını çizmek isteriz. Eşcinsellik bir tercih meselesidir ve eşcinselim der erkek arkadaş edinebilir bir insan. Erkek olmaktan hoşlanmadığı için ameliyat ile kadın dahi olabilir. Ancak kadın gibi konuşup, giyinip ben hala erkeğim diyorsa birileri yazık.

Sosyal medya fenomeni olmak, popüler olup paraya para demek istemiyorsanız komedyen olun, kendi online dizinizi, filminizi çekin hayran kitlesi toplayın. Kişiliğinizden ödün vererek ne ailenizi ne de kendinizi dile düşürmeyin.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir