Soğuk Havalarda Giyilebilecek Tesettürlü Kaban Modelleri

Kış mevsiminin gelmesi ile havalar yavaş yavaş soğumaya başladı ve içinizi ısıtacak kışlık kıyafetler dolaplardan çıkmaya başladı. Havaların soğuması ile kışlık kıyafet sezonu açılmıştır. Modanın gelişmesi ile bir çok kıyafette değişik modeller ortaya çıkmaktadır. Bu kıyafetlerden biri de dış giyim olarak kullanılan tesettür bayanlar için kaban modelleridir. Gideceğiniz yere göre bile değişebilen model farklılıkları ile göz çarpan ve çok sık talepte bulunulan kaban modelleri oldukça ilgi çekicidir.

Kaşe Kaban Modelleri

Bir çok tesettürlü bayan tarafından tercih edilen kaşe kaban modelleri,çok sık kullanılan  modeller arasında yer alır. Birden fazla değişik mekanlara giderken de rahatlıkla kullanılabilen bu tesettür kaşe kaban modelleri,soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak şık modeller arasında yer almaktadır.tesettürlü kaban modelleri, tesettürlü kadınlar için kaban, kapalı kadın kabanları

Kapitone Baskılı Kaban

Baskı detayı ile dikkat çeken ve modelin sporlaşmasını sağlayan bu özellik ile kaban farklılaştırılmıştır. Daha çok günlük hayatta kullanılabilecek olan bu kapitone baskılı kaban modeli sokak modasında fark yaratmak isteyen tesettürlü bayanları açık adresi ve tek tercihi olmalıdır. Bir çok kıyafet ile rahatlıkla kombin edilebilecek bu kaban modeli oldukça şık ve rahat modellerden bir tanesidir.

Kürk Yakalı Kaban

Kaşe kumaşı ile belli bir ağırlığı olan bu modelin kürk detayının kullanılması ile de ağırlığına ağırlık katmıştır. Sadece özel bir davete giderken giyilebilecek olan bu tesettür kürk yakalı kaban modeli son derece şık ve ilgi çekici modeller arasında yer alır.  Bir çok tesettürlü bayan tarafından tercih edilen bu kürk bu kürk yakalı kaban modeli farkını ortaya koymaktadır. En şık kıyafetleriniz ile kombinlendiği zaman daha hoş görüntüler ortaya çıkacaktır.

Fermuarlı Kaban

Bir üründe fermuar,düğme ve ya kapüşon tarzı detaylar kullanılmış ise o ürün sporlaştırılmak istenmiştir. Tesettür fermuar kaban modeli de buna bir örnektir. Fermuar detayı ile sporlaşıp,gün içerisinde bir çok yere giderken kullanılabilen modeller arasında yer alır. Bir çok spor kıyafet ile de rahatlıkla kombine yapılabilen bu model hem şık hem de spor modeller arasına girmektedir.  Siz de bu tarz kaban modelini kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Şal Yaka Kaban Modeli

Bir başka kaban modellerinden biri de şal yaka kaban modelidir. Bu model de şal detayı ile farkını ortaya koymaktadır.  Salaş olma özelliği ile tercih edilen bu  tesettür şal yaka kaban modeli  son derece spor ve şık ürünler arasında yer almaktadır.  Bir çok tesettürlü bayan tarafından tercih edilen bu model sizin de yapacağınız tercihler arasında olabilir. Bir çok spor kıyafetle rahatlıkla kombine edilebilen bu model mutlaka tercihiniz olmalıdır.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir