Şile İlaçlama Firmaları

Böcek ve haşereler. Bir insanla kıyaslandığında küçük fakat verebileceği zararlar açısından büyük canlılardır. Evinizdeki, işyerinizdeki kısacası yaşam alanlarınız daki böcekler ve haşereler son bulmadan bizim görevimiz son bulmaz! Şile ilaçlama olarak müşteri memnuniyeti için çıktığımız bu yolda uzman kadromuz ve tecrübemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Günlerce acıyan, kaşınan, şişen, bozulan ciltlerinizi tedavi etmek için onlarca yöntem deneriz. Hastanelere başvururuz, bitkisel ilaçlar kullanırız, yeni yeni kremler satın alırız. Ama bunlar bir kısım etkili olabilirler. Kesin çözüm üretmezler.

Çünkü yaşam alanlarımızda sürekli bulunmakta, üremekte ve çoğalmakta dırlar. Size, ailenize ve özellikle savunmasız olan çocuklarınıza zarar vermesini ve sağlığını bozmasını istemezsiniz değimli? Tifo, kolera, sarılık, veba belli başlı böceklerin insanlara bulaştırdıkları hastalıklardır. Hamam böcekleri, çıyan, kene, sivrisinek, güve, akar (mite) evlerinizde, iş yerlerinizde, lokantalarda bulunan böceklerdir. Şile ilaçlama kesin ve kalıcı çözümler için sizlere hizmet sunmaktadırlar. Böcekler temiz olan ortamda yaşayamazlar. Nerede pislik orada böcekler vardır. Böcekler yemek artıkları, deri kalıntıları ile beslenip, apartman boşlukları, su borularında, evlerin mutfaklarında, lavabolarında, tuvaletlerde yaşarlar. En çok pisliğin barındığı yerler buralardır. Şile ilaçlama yıllar boyunca böceklerle mücadele ederek yerlerini genel olarak bildikleri için bu böceklerle mücadele etmek artık çok basitleşmiştir. Şile ilaçlama ekibi olarak son teknoloji ışığında bütün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şile ilaçlama her türlü haşerelere karşı ilaçlama yapmaktadır. Yapılan ilaçlamaların kesin sonuç vermesi için birkaç kez ilaçlama yapılması gerekmektedir. Öleceğini anlayan böcek türleri yumurta bırakırlar ve bu yumurtaların bir çatlama süreleri bulunmaktadır. Bu süre 20-30 gün arasındadır.Şile ilaçlama tüm bu işlemlerde ilaçlama yapılan yerdeki gerekli kişilere bilgi vereceklerdir. Böceklerle tek başınıza mücadele edemezsiniz. Dışarıdan satın alınan ilaçlar, sapanlar, kapanlar işe yaramaz. Kapan yöntemi bir fare için artık eskisi kadar tutulmuyor. Çünkü fare sapanı artık bildiği için yaklaşmaz. Yâda yaklaşır yiyeceği alır ama ölmez. Çünkü çok hızlı ve atik kemirgenlerdir. Zehir böcekleri içi olabilir ama birkaç tanesi ölür. Ama arkasını bilemezsiniz. Şile ilaçlama eski yöntemleri değil yeni yöntemlerle eğitimli ve özel kıyafetli ekiniyle her türlü haşereye karşı ilaçlama yapmaktadır.

Şile ilaçlama böceklerden korkmaz. Korkması gerekenler artık böceklerdir. Piyasada ilaçlama yapıyoruz diyerek dolaşan kişilere müsaade etmeyiniz. Zararlı ilaç ve yanlış ilaçlama yapmaktadırlar. Yasal olarak yapmazlar işlerini. Mutlaka belgelerini sormalısınız. İyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Şile ilaçlama tüm bu şirketlerden farklı olup, her şeyi kurallara uygun yapmaktadır. Firmamızın en önemli politikası olan “en iyi hizmet en uygun fiyata”, ilaçlama fiyatları konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Çocuklarınızın ve sizin sağlığınız mutluluğunuz bizim için önemli. Uzun zamanların verdiği tecrübe ile bulunduğumuz bu sektörde Sağlık Bakanlığının usul ve kurallarına uyarak çalışan firmamızda Haşereler Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında yönetmeliğin 8.maddesine göre; (15/10/2005 tarih ve 25967 sayı ile değişik) “İşyeri faaliyette olduğu sürece bir mesul müdür bulunması zorunludur” maddesine istinaden mesul bir ziraat mühendisi bulunmaktadır.

Kullanılan ilaçlar insan ve çevre sağlığına zarar vermemektedir. Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. En kaliteli hizmeti verebilmek adına tüm çalışanlarımız eğitimli ve profesyoneldirler. İşin ehli olarak Şile ilaçlama bütün haşere ve kemirgenlerden kurtulmanızı sağlayacaklardır. Temiz, düzenli, kaliteli ve doğru hizmet vermekteyiz. Bunların hepsini de kurallar çerçevesinde yasal olarak yapmaktayız. Ne zaman isterseniz size hizmet verebiliriz. Aklınızda soru işareti kalmasın. Ön bilgi almak ya da sormak istediğiniz sorular var ise bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size bütün cevaplar verilecektir. Gece, gündüz, sabah, öğlen hiç sorun değil.7 gün 24 saat hizmet verip %100 kurtulma garantisi veririz.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir