Schwarzkopf Osis Saç Köpüğü

Saç bakım konusunda uzmanlığını uluslararası pazarda kanıtlamış Alman Schwarzkopf firmasına ait 3 farklı saç köpüğü var. Her birinin kullanım amacı saçı şekillendirmek olsa da bunu farklı içerik ve farklı tarzlarda yapıyorlar. İşte Schwarzkopf osis saç köpüğü çeşitleri.schwarzkopf osis saç bakım ürünleri, schwarzkopf saç şekillendiriciler

Osis grip güçlü tutucu köpük;

İçeriğinde bulunan reçine ve diğer onarıcı maddeler ile şekil kontrolü sağlamaktadır. Nemli saça uygulanmaktadır. Öncelikle elinize bir miktar köpük alın ve saçınıza uygulayın. Uyguladıktan sonra  Schwarzkopf ahşap tarak veyahut termal fırca ile kurutun. Sonrasında saçınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz.

Session label kök kaldırıcı hacimlendirici köpük;

Ürün saç diplerine uygulanmaktadır. Doğru kullanıldığında saç köklerini kaldırarak saçlara hacim kazandırmaktadır. Kullanımı hakkında söylenmesi gereken ilk şey şişeyi iyice çalkalayınız. Sonrasında saç köklerine doğru püskürtün. Saç diplerinizin kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Dilerseniz saçınızın ucunu ıslatıp oraya da püskütebilirsiniz. Köpüğü saça aktardıktan sonra tarak yardımı ile köpüğü saçınızın her yerine dağıtın.

Glamination hacimlendirici parlaklık;

Saça kontrol kuvveti ile beraber parlaklık ve hacim kazandırmaktadır. Kullanım için kutuyu çalkalayın. Saçınızı ıslatın ve nemli bir hale getirdiğinizde saç diplerinize doğru ürünü kullanın. Fön kullanmadan önce saçınızı taramanızda fayda var. Glamination hacimlendirici parlaklık verici köpük minerallerden oluşmaktadır. Unutulmamalıdır ki hiçbir Schwarzkopf osis saç köpüğü ürünü saçınıda takır takır bir etki oluşturmaz. Saçlarınız kullanımdan sonra gayet hafif kalacaktır.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir