Schwarzkopf 3d Mension Grey Shampoo

Scwarzkopf erkek saç bakım ürünlerinde bir devrim yaratarak ilk kez beyaz ya da kır saçlı erkekler için özel bir şampuan geliştiriyor. Scwarzkopf 3d mension grey shampoo özel içeriği ve kır saçlı erkeklere özel düşünülmüş bakım özellikleri ile sizi şaşırtacak sonuçlar yaratıyor.schwarzkopf şampuan, schwarzkopf 3d mension şampuan, schwarzkopf mension

Ürün özellikleri ve faydaları

Kır ya da beyaz saçlı erkek kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış bu eşsiz saç temizleme ve bakım ürünü Scwarzkopf 3d mension grey shampoo, içerdiği pigment ve renklendirici maddeler sayesinde saç tonunuzu canlandırır ve renk koruyucu özellik gösterir, renkler arasında denge sağlayarak görünümünüzü daha göz alıcı kılar.

Saçtaki nemlendirme ve beslenme özelliğinden faydanılan gliserin sayesinde saçlarınız her zaman olduğundan daha canlı olacaktır. Doğal özlerden de yardım almayı unutmayan özel formüle sahip ürün, Banağacı özü sayesinde saçınızı elektriklendiren ve cansızlaştıran serbest radikallere karşı koruyucu özellik gösterir. Sararan ve kötü bir görünüme neden olan saçların renk dengesi sağlanırken gri kısımlarda ise şık bir parlaklık ve gümüş tonlarında yansımalar sağlar. Saçınıza esneklik ve sağlık sağlar.

Ürün kullanımı

Ürünü cildinizin zarar görmemesi için uygun bir eldiven ile uygulamaya özen gösterin. Saçlarınızın gündelik bakımı için kullanıma uygun olan ürünü, ıslak saçlarınıza normal miktarda uygulayın. Etkili sonuçlar için haftada 2 defa uygulamanız gereken ve saçlarınıza masaj yaparak yedirdiğiniz ürünü ihtiyaç oranınıza bağlı olarak 1 -5 dakika kadar bekletin, bol suyla durulayın.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir