Rüyada Silah Görmenin Anlamı Nedir?

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek belki uyandığınız vakit kötü bir rüya gördüğünüzü düşünmenizi sağlasa da oldukça iyi yorumlanan bir rüyadır. Kişinin maddi ve manevi olarak sıkıntıları varsa bu sıkıntıların yerini neşeye bırakacağına yorumlanır. Hastalığı varsa hastalığının son bulacağına, iş konusunda sıkıntı yaşıyorsa bu sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine yorumlanan oldukça hayırlı bir rüyadır.rüyada silah görmek, rüyada silah görmenin anlamı, rüyada silah ateşlemek

Kişi eğer silah görüp üstüne bu silahla ateş ediyorsa da kişinin hayatında yakın konumda yer alan bazı kişilerin aslında onun dostundan ziyade kötülüğünü isteyen kişiler olarak yer aldığını söylemek mümkündür. Rüya sahibi de bunun farkındadır fakat hala bu kişilerle iletişimini sürdürmektedir fakat kısa süre içinde bu iletişimi koparması gerektiğini söylemek de mümkün olacaktır.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak kişinin yakın zamanda maalesef kötü bir haber alabileceğine işarettir. Kişinin bu haber karşısında ciddi bir bunalıma gireceğine ve bu bunalım sonucunda da bazı yapması gereken işleri dahi ertelemek zorunda kalabileceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı rüya tabircilerine göre de bu şekilde rüya görmek kişinin açığa çıkmasını pek istemediği bir sırrın da ortaya çıkacağına işarettir.

Rüya İçinde Birine Silah Sıkmak

Rüyada kişi eğer birisine silah sıkıyorsa kişinin yakın bir süre içinde oldukça hayırlı bir iş yapacağına işarettir. Öyle ki bu hayır iş bir fakiri doyurmak ya da birisine çok önemli bir yardım etmek olabilir. Bu sayede kişinin çevresi tarafından da büyük takdir toplayacağını söylemek mümkündür.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak iki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi kendisini vuran kişiyi herhangi bir şekilde tanımıyorsa bu hayırlı bir ilişkiye işarettir. Kişinin hayatına onu çok sevecek ve onu mutlu edecek birisinin gireceğine, bu ilişkinin oldukça uzun sürüp mutlu sonla biteceğine yorumlanır.

Eğer rüyada silahla sizi vuran kişiyi tanıyorsanız dikkatli olmak gerekecektir. Çünkü bu çevrenizde çok yakın olduğunu gördüğünüz bir kişi tarafından hiç beklenmedik bir anda gelecek kötülüğe yorumlanır ki bu kötülük hem kişinin kendisini hem de ailesini etkileyebilir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir