RÖNEPARK YEŞİLKÖY’DE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ

Aylarca öncesinden başlayan hazırlıklar, birbirinden heyecanlı geçen telaşlar ve koşuşturmacalar sonrasında düğün için en gerekli şeylerden biri kalır geriye: Düğün fotoğraf çekimi. Bu anın da diğer her şey gibi en özel ve en güzel bir şekilde halledilmesini ister düğün sahibi çift. Kendilerine bir ömür boyu hatıra kalacak bu anın, her baktıklarında kendilerine tekrar tekrar düğünlerini, nasıl evlendiklerini hatırlatacak olan bu fotoğraf çekimleri için bu kadar hazırlığın yapılması elbette olağandır.düğün fotoğrafı çekme, düğün fotoğrafı çekimi, düğün fotoğrafçısı yeşilköy

Düğün fotoğrafı çekimlerinde en çok tercih edilen yerler yeşille mavinin buluştuğu yerler olmaktadır. Bunun nedeni de gayet anlaşılabilir bir şeydir. Şehir merkezlerinde binalar arasında sıkışıp kalan insanlar artık bina görmekten nefret eder hale gelmekte, çözümü doğada bulmaya çalışmaktadırlar. Yeşilköy’de bulunan Rönepark da mavi ile yeşili birleştiren, küçük bir hayvanat bahçesi özelliği taşıyan bir parktır. Düğün fotoğrafı çekimleri için düğün fotoğrafçılarının en çok tavsiye ettiği yerlerden biridir Rönepark ve bu ününün de hakkını en iyi şekilde vermektedir.

Birbirinden güzel lalelerin ve daha nice çiçeklerin, çeşitli hayvanların yer aldığı, parkın kurucularının kendi ifadesiyle “yeşilin en güzel tonlarının maviye göz kırptığı” bu güzel parkta poz vermek her çift için kaçırılmayacak bir fırsattır. Parkın fotoğraf çekimi sırasında insan yaşattığı ferahlık ve dinginliğin yanı sıra bir ömür yarattığı ise etki paha biçilemezdir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir