Osmanlı kültüründen esintilerle feraceler:

Daha çok tesettürlü bayanların dış giyimlerinde tercih ettikleri feraceler, çok eski türk kültüründen izler taşır. Zarif ve rahat giyim özelliği taşıyan bu parçalar, osmanlı  kadınlarının üzerinden hiç eksik etmedikleri ve günümüze kadar süregelen bir modanın ürünleridir.ferace, tesettür ferace, ferace kullanımı

Kapalı bayanların en çok kullandıkları ve bazı moda düşkünü açık bayanların da dolaplarında bulundurduğu feraceler için, sizleri en doğru adres olan markamız ModaSena’ya bekliyoruz. ModaSena ekibi olarak biz, renk renk, model model çeşitliliğin arasında, her zevke ve her yaş grubuna hitap eden ürünlerimizle, tesettür giyim sektöründe, önüne geçilemez başarılar sağlamaktayız.

Eskimeyen moda; feracelerde:

Yıllar boyunca hazır giyim sektörleri, farklı kültürlerden etkilenmiş ve model tasarımlarında farklı soluklardan istifade etmişlerdir. Özellikle bünyesinde daha çok çeşit barındıran kadın giyim sektörü, her sezon farklı çağlardan izler taşımaktadır. Modanın bu geçmişe yolculuğundan en fazla nasibini alan ürünlerden biri olan feraceler, günümüzde daha çok tesettür sektöründe karşımıza çıkmakta, vücut hatlarını tamamen kamufle ettiği ve bu bağlamda en fazla konfor sağladığı için, çoğu kapalı bayanların dolabında yerini almaktadır.

Feracelerin vitrinlerin baş köşesindeki tahtı:

Farklı kumaş özelliklerinden faydalanarak üretilip dört mevsimde de kullanılabilen feraceler her sezon vitrinlerde yerlerini almaktadır. Daha hafif yapılı kumaşlardan üretildiği takdirde, bahar aylarında ve kaşe gibi ağır kumaşlardan dikildikleri zaman ise kış aylarında kullanılabilirler. Bol ve rahat kalıplarla dikildikleri için, altına giyilen parçaların seçiminde herhangi bir zorluk yaşanmaz. Kombin konusunda da, hem zarif bir görüntü elde etmek hem de rahat hareket etmek mümkündür.

Her tarza hitap edebilen parça; ferace:

Günümüzde, özellikle tesettür giyim sektöründe, farklı model ve çeşitte ürün bulmak çok kolay olmasına rağmen, doğru parçalarla kullanılmadığı takdirde, tekdüze ve demode bir görüntüye ulaşılması söz konusudur. Bu durum, kapalı olsun olmasın, genç olsun olmasın, her yaştaki ve her tarzdaki kadının kabusudur.

Giyinmek, sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda benimsenilen yaşam tarzının yansımasıdır. Bu bağlamda çeşitliliği ile her müşteri için uygun bir platform olan ModaSena, tesettür giyim sektöründe en doğru adrestir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir