Oğlak Burcu Kadını ve Özellikleri

Oğlak burcu kadınları fiziksel olarak güçlü burçlardan biridir. Bacak boyları ile dikkat çekerler. Genellikle mankenler oğlak burçları kadınlarından olmaktadır. İnce bir yapıları olsa da fiziksel olarak güçlüdürler. Bununla birlikte karakter olarak da güçlüdürler. Hayat enerjileri ve motivasyonları her zaman yüksek olmasa da yüksek olduğu zamanlarda çok başarılı olmaktadırlar. Mantıklı burçlardan biridir. Her işlerini mantık çerçevesinde yürütmek isterler. Gelip geçici hevesler onlara pek uygun değildir. Bu durum onları çokça kez hayal kırıklığına uğratmıştır.oğlak burcu kadını özellikleri, oğlak burcu kadını davranışları, oğlak burcu kadını nasıl davranır

Oğlak burcu kadınları kariyer ve başarıya önem verirler. Hırs yaptıkları durumlarda başaramayacakları bir şey yoktur. Tutkuludurlar ve tutkularının da peşinden gitmeyi severler. Cinsel bakımdan şehvetlidirler. Libidoları günün her anında yüksek olabilmektedir. Cinsellik onlar için önemli konulardan biridir. Ancak buna rağmen aşk hayatları pek istikrarlı değildir. Çalışma hayatlarında başarılıdırlar. Oğlak burcu kadınları için öğretmenlik, yazarlık, tercümanlık gibi meslekler uygundur. Ayakları yere basan oğlak burcu kadınları için iş hayatı önemlidir ve başarılı olmak için her türlü özveriyi gösterirler.

Oğlak burcu kadınları çoğunlukla uysal olurlar. Her ortamda dinlemeyi ve dinlenilmeyi severler. Arkadaşlık ilişkileri sağlamdır. Ancak bazı zamanlarda gereksiz ve aşırı hassasiyet gösterdiği durumlar olabilmektedir. Bu hassasiyetleri nedeniyle sinirlenebilir ve karşısındaki insanları kırabilirler. Duygularını ifade etmekte ve göstermekte çekingendirler. Çoğu zaman ne şekilde adım atacaklarını bilemezler ve bu nedenle de sık sık hata yaptıkları düşüncesine kapılırlar. Bu durum onları bazen içe dönük bir yapıya itebilmektedir.

Oğlak burcu için değer vermek ve değer görmek oldukça önemlidir. Hayatında bulunan her insana değer veren oğlak burcu kadınları aynı şekilde değer görmek de ister. Para konusunda bazen aşırı tutumlu olabilirler. Para biriktirmek konusunda başarılıdırlar. Gereksiz harcamalar yapmayı sevmezler. Yatırım konusunda çoğu zaman başarılı olurlar. Organizasyon konusunda yeteneklidirler. Bir şeyleri yönetmek ve organize etmek onlar için oldukça sıradan durumlardır. Giyimlerine önem verirler. Her zaman temiz ve şık olmak isterler. Saç bakımına özellikle çok dikkat ederler. Onlar için estetik ve güzellik oldukça ön plandadır.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir