Meme Estetiği Hangi Durumlarda Gereklidir?

Tarihin başlangıç dönemlerinde itibaren kadınlarda doğurganlığın ve çekiciliğini simgesi olan meme, kadının ve kalınlığın günümüze kadarki en büyük simgelerinden biri durumunda.

 Son zamanlarda estetik alanında en çok talep gören ve başarılı operasyonlar ve operasyonu geçiren kişilerin olumlu tepkileri sonrasında meme estetiğine lan ilgi oldukça artmış durumda.meme estetiği, meme estetiği yapımı, meme estetiği yaptırma

 Kendini daha diri, daha çekici ve özellikle eşinin karşısında daha aktif hissetmek isteyen bayanlar in vazgeçilmez ve tercih edildiği takdirde dönüşü oldukça aşırı ilgi şeklinde olacak olan göğüs estetikleri ülkemizde özellikle İstanbul bölgesinde ilçe olarak Nişantaşı meme estetiği alanında oldukça ilerlemiş bir vaziyette ve çok değerli alanında uzman doktorları bünyesinde barındırıyor.

  Meme estetiğine hangi durumlar karşısında başvurulmalıdır?

 1) Göğüslerin sarkık olması

 Bu durum kötü bir görüntüye sebep oluyor ayrıca eşiniz bu durumdan rahatsız ise göğüs estetiği ameliyatına başvurmanız gerekmektedir.

 2) Göğüs hem küçük hem sarkık olması

 Bu durumda da kişiler meme estetiği ameliyatına başvurmalıdır bu alanda da en göze çarpan ve en kaliteli hizmeti veren yerlerden bir tanesi Şişli meme estetiği merkezleridir.

 ​​​3) Göğüslerin diri fakat küçük olması

 Ülkemizde yapışan araştırmalar neticesinde küçük göğüslü bayanları çekici bulan erkek sayısı azımsanmayacak seviyede olsada hem bayanlar arasında hemde genel itibari ile erkekler nezdinde büyük göğüs daha ilgi çekicidir ve kadına güven verir bu sebeple göğüslerinin küçük olduğunu düşünen ve büyütmek isteyenler bu operasyona başvurabilir. Büyütme operasyonlarının İstanbul’da en çok yapıldığı yer ise Şişli meme estetiği merkezleridir.

 4) Göğüslerin aşırı büyük ve sarkık olması

 Bu durum ülkemizde göğüs estetiğine başvuru sebeplerinin başında gelmektedir. Özellikle 30’lu yaşlar sonrası alınan fazla kiloların ve Spor yapılmamasının etkisi ile büyük göğüslü bayanlar büyük problem yaşar fakat elbette bu probleme göğüs estetiği bir çözümdür. Bu alanda da önerebilecek en kaliteli yerlerden birisi Nişantaşı meme estetiği merkezleridir.

 ​​​Sonuçlar kalıcı mıdır? Sadece estetik yeterli midir?

 Sonuçlar yüzde yüz kalıcıdır demek pek mümkün değil Çünkü yaş ilerledikçe, insanlar yaşlandıkça yeni yeni hastalık ve problemler baş gösterir fakat şunu belirtmekte fayda var en az 55 60 yaşına kadar etkisini kaybetmeyen bir operasyondan bahsediyoruz. Bu sürenin daha uzun olması için elbette yalnızca estetik ameliyatı yetmez düzenli beslenme ve Spor sayesinde bu sayı arttırılabilir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir