Kerastase Densifique Şampuan

Densifique Fransız saç bakım devi Kerastase paris in saç bakım alanında yeni bakım seti. İçerisinde şampuanından canlandırıcı etkili bakım ürünlerine ve şekillendiricilere karşı her türlü ürün bulunuyor. Her ürünün erkekler ve kadınlar için ayrı bir serisi var. kerastase densifique şampuan saç dökülme sorununa çözüm olarak üretilmiş. İçeriğindeki kimyasallar ve en son teknoloji keşifleri sayesinde bu soruna çözüm olduğu da destekleniyor.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Şampuanın saçınızda oluşturacağı etkiler;

Ürünün saça olumlu etkilerine bakalım. Dökülen ve yerine yenisi çıkmayan saçlardaki en büyük etkisi hem saçlar da dökülmeyi azaltarak zamanla bitiriyor hem de yeni saçların çıkması için saç köklerini uyarıp tedavi ediyor. Dökülmemiş sağlam duran saç tellerinin de uzarken sağlam ve normalden daha kalın durmasını sağlar. Bu sayede saç fazla seyrek görünmeden hacimli dolgun bir görüntüye kavuşmuş olur. Saça yumuşaklık verirken dayanıklı ve güçlü yapısı ile kolay şekil almasına yardımcı olur. Kullanımında normal şampuanlardan her hangi bir farklılık yok. Duş sırasında ıslatılan saça bir miktar dökülerek nazikçe masaj yaparak iyice sürülür. Daha sonra saç da hiç şampuan kalmayana kadar durulanır. Saçın temizliği ve ürünün daha çok etki göstermesi amacıyla tek duşta tekrar tekrar uygulanabilir. İçerisindeki biyotin sayesinde saç kökünün çevresi yapılandırılır ve sağlamlaştırılır bu sayede saç dökülmesi pek kolay olmaz. Doku kazandıran polimerler sayesinde saç tellerini yeniden yapılandırır ve saçın dolgun hacimli çıkmasını sağlar.

Kullanıcıların yorumları ne yönde?

Kerastase densifique şampuan kullananların genel yorumları da gayet güzel ürün tanıtımında anlatılanların bir kısmını kendileri şahit olmuş. Tabi kötü yorumlarda yok değil saç çıkması veya saç dökülmesini bitirmediği kullanıcılarda var.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir