Kerastase Age Premium Nasıl Uygulanır Ve Yararları Nelerdir?

Günümüzde hemen herkes saçları ile ilgili çeşitli sorunlar yaşamakta ve her birey için saçlarına doğru bakım ürünü bulmak ise samanlıkta iğne aramak kadar zor. Doğru ürünü bulmak, öncelikle saçınızdaki sorunu doğru tespit etmekten, saç tipini ve yapısını doğru analiz etmekten geçiyor kuşkusuz. Eğer saçlarınızın ince telli ve zayıf olduğunu düşünüyor, bu sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorsanız mutlaka Kerastase Age Premium bakım ürününü denemelisiniz.kerastase age premium, kerastase age premium uygulaması nasıl yapılır, kerastase age premium yararları

Kerastase Age Premium kullanmaya başladığınız ilk gün sonuçları hemen fark edeceksiniz. Uzmanların uzun soluklu laboratuvar çalışmaları sayesinde üretilmiş bu ürün içinde bulunan bileşenler sayesinde ince telli, zayıf saçlar için tam bir çözüm kaynağıdır. İçinde bulunan Omega-6 sayesinde saç tellerine derinlemesine nüfus ederek onarım sağlarken Omega-3 ile birçok güçlendirici ürünün yaptığı gibi saçlarınızın kurumasına engel olacak, saçlarınıza doğal bir nem kazandıracaktır. Saçınızın elastik yapısı yeniden oluşacak, yoğunluk kaybına kesin çözüm olacaktır. Araştırmalar gösteriyor ki bakım ürünleri kullanan kişilerin en büyük şikâyetleri arasında ise saçların şekil almaması ve duştan sonra yaşanan tarama problemleri başı çekiyor. Kerastase Age Premium üreticileri bu şikâyetleri de dikkate alarak Concentre + Booster kombinasyonları sayesinde saçınızın rahat taranması, hızlı ve kalıcı şekil alması konusundaki sorunlara da çözüm olmuştur.

Kerastase Age Premium Nasıl Kullanılır?

Kerastase Age Premium serumun kapağını açınız. Kişisel ihtiyacınız doğrultusunda seçtiğiniz Fusio Dose Booster’ı şişenizin üstüne takarak tıklamasını sağlayın. Bu sayede Booster’in içindeki sıvı şişenin içine akacaktır. Booster şişenize dolduğunda vidasını geri takın. Concentre ve Booster’in birbirlerine iyi nüfus etmeleri için şişenizi bir süre çalkalayın. Daha sonra şampuanla yıkanmış ve havlu yardımıyla nemi alınmış saçlarınıza sprey aparatı yardımıyla karışımı püskürtün. Ancak bu uygulamada önemli olan saç uzunluğunuzu dikkate alarak püskürtme işlemini yaklaşık 10-15 santim geride olacak şekilde uygulamanızdır. Karışımı masaj yardımıyla saçlarınızın tamamına yedirmeniz,  Kerastase Age Premium’un maksimum fayda sağlaması için çok önemlidir. Ürünü 5 ile 10 dakika saçınızda beklettikten sonra kolayca durulayabilirsiniz. Düzenli kullanımla ince ve zayıf saçlardan kurtulmak artık mucize değil. Çünkü ileri teknoloji ve kişiye özel bakım kavramlarını artık tek üründe bulmak çok kolay.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir