İstanbul kurye fiyatları ne kadardır?

İstanbul ve çevresindeki kurye fiyatları gönderilen evrak, paket gibi nesnelerin ağırlık ölçülerine göre değişmektedir. İstanbul kurye değişik semtlerdeki firmaların kurye ile teslimat yapmaları hem zaman bakımından hem de kişilerin acil durumlarında aranılan firma isimleri olarak görülmektedir. Kurye çalıştıran firmalar kendi çevrelerinde ya da başka çevrelere acil iletilmesi gereken evrak, paket, yiyecek ve giyecek gibi paketlenmiş taşınabilir her türlü malzemeleri anında yerine ulaştırmaktadır. Kurye firmaları özel donanımlı araç ve moto kuryeler yetiştirmekte elemanlarının kurye iş hakkında bilmesi gereken konularda deneyimli elemanlarla çalışmaktadır. Kuryeler bir gün içerisinde yetişmesi gereken iş dosyası, acil evrak, ya da sevdikleriniz için doğum günü hediyesi, evlilik yıl dönümü için sevdiğinize bir demet gülü acil yetiştirmek içim kilometrelerce yolları kat etmektedirler.kurye fiyatları, istanbulda kurye fiyatları

İstanbul kurye fiyatları semtlerin değişmesine ve paketlerin ağırlığı, boyutu ve acili durumuna göre fiyat belirlenmektedir. Normal kurye fiyatı ile acil kurye fiyatları arasında fiyatların gidilecek mesafelere göre belirlenmesi makul karşılanmaktadır. Kurye firmaları İstanbul ve çevre ilçelerde hizmet vermektedir. Kuryeler navigasyon kullanarak sokak, mah, cadde gibi adresleri anında tespit ederek gönderilen paket, koli, evrak gibi malzemelerinin anında teslimatını yapmaktadır. Firmaların kurye çalışanları alanlarında uzman elemanlardan oluşmaktadır. İstanbul kurye firmaları il ve ilçe dışındaki teslimatları güvenle yerine teslim edebilmektedirler.  Kurye firmaları arasında bazı fiyatlar şöyledir, alım ve teslimatta 5 dk sonrası 40 kuruş, koli, paket kilo gr ağırlığına göre 1 kilo 40 kuruş olarak değerlendirilmektedir. Bu fiyatlar normal fiyat Express kurye bu fiyatların iki kat üzerinde değerlendirilmektedir.  İstanbul ili içerisinde ve il dışında teslimatların ağırlığı ve mesafelerin uzaklığına göre fiyat belirlenmektedir. Kurye abonelerine indirimli tarifelerin uygulandığı da ayrıca görülmektedir.

İstanbul kurye fiyatları genel olarak normal bir kolinin teslimatı için müşteri 10 ila 15 TL arasında fiyat ödemektedir. Kurye ile gönderilecek hediye paketi, koli, evrak ve teklif dosyaları gibi paketlerin ebat ve ağırlığına göre fiyat belirlenebilmektedir. Kuryeler hava koşullarının iyi olmadığı zamanlarda bile hizmetlerine devam etmektedirler. Sevdiklerinize gönderilen hediye ve acil iş dosyalarının zamanında yerine ulaşmalarını sağlamaktadırlar.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir