İnstagramdan İddaa Kuponu Alınır Mı?

Bir söz var bilir misiniz bilmiyorum ama o sözde şöyle deniyor; “bedava peynir fare kapanında olur”. Bence bu söz o kadar çok doğru ki hayatımın felsefesi haline getirmişimdir bunu. Çünkü cidden içinde bulunduğumuz şu zamansa kimse kimseye bir çıkarı olmadan yağmurlu havada bile bir damla suyu çok görür. Hal böyleyken bedava verilen iddaa kuponlarına ne kadar güvenebilirsiniz? Bugün sizlere instagram üzerinden binbir vaatle dağıtılan iddaa kuponları hakkında bazı bilgiler vermek istiyorum.instagram iddaa kuponu, iddaa kuponu veren kişiler, hazır iddaa kuponları

İnstagram hayatımızın bir parçası haline geldi buna hiç şüphe yok. Gözümüzü açar açmaz telefonu elimize alıp millet ne yemiş ne içmiş diye fellik fellik hikayelerde geziyor, an sayfayı defalarca kez yeniliyoruz. Bu kadar aktif kullanılan platformu elbette birileri de para kazanma kaynağına çevirmenin peşinde. Bu nedenledir ki son zamanlarda instagram reklamlarında bolca “iddaa kuponu verdim Ahmet araba aldı, kupon verdim Mehmet ev aldı, ayşe borçlarından kurtuldu” cümleleri içeren gönderiler görür olduk. Bu gönderin esas amacı sizin ilginizin çekilmesi ve bedava kupon verilmesi olduğunu söylesem ne dersiniz? Evet, evet tamamen bedava kupon veriliyor, bundan ne zarar gelir ki öyle değil mi? Ne zararlar gelmez ki, yazımızın sonuna geldiğinizde o reklamları görünce hemen atlayacağınızı umuyoruz.

Bedava verilen kuponlardaki maçlara baktığınızda ya iddaa bülteninde olmadıklarını görürsünüz ya da iddaa bülteninde olan maçlar verilmiştir ama bunda da bir bit yeniği vardır. Eğer size verilen maçlar iddaa bülteninde yoksa kuponu veren kişiye durumu aktardığınızda size falanca sitede bu maçların olduğunu ve sadece orada kupon yapabileceğinizi söyleyeceğini görürsünüz. Bu sitede kupon yaparsanız ve para kazanırsanız ki genelde kazanırsınız, çünkü bu dolandırıcılığın ilk basamağıdır. Kazandığınız para küçük bir miktar ise güveninizi kazanmak üzere size paranızı öderler. Ancak kazancınız yüksek meblağlarda ise bu sefer size bu parayı ödeyebilmeli için sizden vergisini tahsil etmeleri gerektiğini söylerler ve onlara para göndermeniz gerektiğini iletirler. Siz de kaz gelen yerden tavuk esirgenmez diyen biriyseniz geçmiş olsun, para gönderirsiniz ve bir daha kimseye ulaşamazsınız.

Eğer size verilen kuponlardaki maçlar cidden iddaa bülteninde varsa bu da farklı bir dolandırma yöntemidir. Her oyuncuya maçın muhtemel sonuçlarından bir tanesi kesin bu şekilde maç sonuçlanacak diye verilir. Maç tutarsa ikinci defa kupon almak istediğinizde sizden yüklü miktarda para istenir. Yok eğer verilen maç tutmaz ise size tekrar bedava bir kupon verilir ve kupon tutarsa az önceki aşama tekrar yaşanır ve sizde yeni kupon vermek için para isterler. Siz siz olun sosyal medya dolandırıcılarına göz açtırmayın, paranızı kaptırmayın.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir