Göğüs Estetiği Uygulama Fiyatları

Göğüs estetiği bazı bayanlarımızın ihtiyaçları arasında olurken, bazı bayanlarımızın da daha güzel görünebilmek adına tercih ettikleri operasyonlar arasında yer almaktadır. Aşağı da yer alan durumlara sahip olan bayanlarımızın estetik operasyonları tercih ettikleri bilinmektedir. Elbette ki göğüs estetiği uygulama fiyatları uygulanan yönteme ve seanslara göre değişiklik gösterdiği de bilinmesi gerekenlerden olmuştur.göğüs estetiği fiyatları,  göğüs estetiği yapım fiyatları

Kimler operasyonlardan yararlanabilir

  • Aşırı kilo alıp vermelerden kaynaklı göğüs sarkması yaşayanlar
  • Hamilelikten kaynaklı olarak ölçü değişimlerinde
  • Normalinden düşük ölçülere sahip olanlar
  • Normalinden büyük ölçülere sahip olan bireyler
  • Yeni bir model isteyenler

Seçenekler arasında yer alan yeni bir modelden kasıt, elbette ki farklı göğüs tiplerinin bulunmasından kaynaklıdır. Mesela, yuvarlak tip bir göğse sahip olan bayanın, damla yuvarlak modelini istemesi muhtemeldir. Damla yuvarlak, anatomik model olarak tanımlanıyor. Dikey çapı yatay çapından daha uzun olması modeli ortaya koyuyor. Bu durumda da anatomik protez modeli kullanılarak istenilen şekil veriliyor.

Küçültme operasyonları

Yine elbette ki göğüs estetiği uygulama fiyatları farklılık gösterebildiği gibi küçültme operasyonlarında da farklı yöntemler uygulanıyor. Genel olarak fazlalık alınarak, gerdirilerek ya da uzmanların kullandıkları yöntemler tercih edilerek cerrahi müdahale tamamlanıyor. Müdahale sonrasında cinsel hayatın 1 haftalığına aksatılması gerekebiliyor. Bildiğiniz gibi cinsel uyarı esnasında göğüs etkileşime giriyor ve büyüme yoluna gidiyor. Bu da ameliyat sonrası süreci olumsuz yöntem etkileyebiliyor. Bu sebepten dikkatli olunması ve detayların doktor ile görüşülmesi gerekmektedir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir