Estetik Ameliyat Fiyatları

2019 estetik ameliyat fiyatları; ameliyat sonuçları kadar merak edilen ve araştırılan bir konudur.

Türkiye’de ki kanunlar doktorların ameliyat ücretlerini internet ortamında beyan etmesine, kampanya gibi tanıtıcı faaliyetler yapmasına, hatta bunları duyurmasına izin vermemektedir. Aynı durum tüm estetik ameliyatların öncesi – sonrası fotoğrafları içinde geçerlidir.estetik ameliyat fiyatı, estetik ameliyat yapımı

Ne kadar iyi sonuçlar elde ettiğimizi, işinize ne kadar önem verdiğimizi, kullandığınız cihazların sektörde ne kadar önemli bir yerde olduğunu anlatmamız maalesef yasaktır. Kısacası yaptığğımız işle ilgili herhangi birşeyi övemez ve övünemezsiniz. Bu tip katı kurallar da bazen çarpık, istenmeyen durumların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Ancak size estetik ameliyat ücretleri konusunda bazı önemli ip uçları verebilirim. Ücretlendirme de ameliyat olacağınız doktor en önemli unsurların başında gelmektedir. Doktorunuzun tecrübesi, hastalarının memnuniyeti gibi faktörler önemlidir. Diğer faktörler ise; ameliyatınızın yapılacağı hastane, ameliyatı olacağınız şehir veya semt, operasyon planlamasında kullanılan cihazlar(3D Vectra gibi), ameliyatta kullanılacak malzemeler(sutyen, korse, vs. gibi), ameliyat sırasında kullanılacak cihazlar(Vaser) gibi faktörlerde vardır.

Örneğin 2015 burun estetiği fiyatları; 6,000 – 12,000 TL, 2015 göğüs büyütme fiyatları; 6,500 – 15,000 TL, 2015 liposuction fiyatları; 5,000 – 20,000 TL, gibi rakamlar arasındadır. Size daha ucuz veya daha yüksek bir fiyat verilmiş olabilir. Benim burada verdiğim aralıklar Ankara koşullarında 2015 estetik ameliyat ücretleridir (üniversiteye bağış, hastaneye bağış adı altında yapılan ödemeleri ve özel çalışan hekimlerin tahmini olarak size verebilecekleri aşağı yukarı rakamlardır). Bizim kliniğimizin 2015 estetik ameliyat fiyatlarını 03124482361 nolu telefonu arayıp veya bence en doğru olanı; muayeneye gelerek sizin için uygun planlama ve tekniği seçerek öğrenmenizdir.

Ucuz estetik ameliyat olabilirsiniz. Hatta çok daha pahalı estetik ameliyat da olabilirsiniz. Önemli olan konu ise elde edeceğiniz sonuçlardan sizin memnun kalmanız ve sonuçta kendinizi iyi hissetmenizdir. Estetik ameliyat olmak isteyen kişilerin bilmeleri gereken ve bazen atlanıp konuşulmayan detaylar vardır. Bu detaylar estetik ameliyatların mucize yaratmadığı konusudur.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir