Desenli ve Baskılı Tesettür Tunikler

Her kişinin giyim tarzı ve zevki farklı olurken, elbette ki en sade modeller arasından da seçimler yapılsa da bazı dönem ve sezonlara uygun olan desenli kıyafetlerin seçimleri de ağırlıkta olmaktadır.

Genel olarak tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın seçimleri arasında tunik modelleri yer alıyor. Pantolonlar ile oldukça kolay eşlenen bu modeller, yine yukarıda bahsettiğimiz gibi sade ve baskılı tunik olarak tercih edilebilmektedir. Baskı seçenekleri de yine renk seçenekleri kadar geniş bir çeşitliliği sahip olmasından dolayı seçimleri daha kolay bir hale getirmektedir.desenli tunikler, desenli tesettür tunik modelleri, otantik tunik modelleri

Asimetrik kesim ve baskılı

Daha salaş bir görünüm sağlayabilmek üzere asimetrik kesim detaylarından faydalanabilirsiniz. Etek kesim bölgesinde kullanılan asimetrik detaylar, baskıları ile mükemmel bir uyum sağlarken, yaka kesim detayı olarak, balıkçı, hakim, sivri, bisiklet ve sıfır yaka olarak tercihler gerçekleştirebilirsiniz. Yine baskılı ve sade modellerde bulunan aksesuarları süslemeler için inci ve taş detaylar kendini gösterenler arasında.

Çizgi baskılı modeller

Eğer ki çiçek desenler ve geometrik desenler sizler için ağır geliyorsa, bu durumda yatay çizgi desenleri mantıklı bir seçim olabilir.  Farklı koleksiyonlar olarak dizayn edilen bu modeller de tek tip renk kullanılabildiği gibi çizgilerde farklı renk tonları da kullanılarak, rengârenk bir model sağlanmış olabilir.

Çiçek desenli modeller

Daha çok yaz sezonu için yaz renkleri tercih edilirken, kullanılan renk seçimleri oldukça geniştir. Canlı ve parlak renkler yaz sezonu için uygun olurken, eğer ki kış sezonunda tercih edilecekse, baskılı tunik olarak daha koyu tonlara yer verilmesi gerekiyor. Böylelikle sezonun trend ürünlerinden seçimler yapmış olacaksınız.

2018 kreasyonları hakkında

Baskılar, çok farklı bir tarzı ortaya koymak için de dizayn edilebilir. 2016 sezonun sonunda olurken, 2018 kreasyonları arasında, kilim desenlerine ulaşabilmeniz de mümkündür. Genel olarak sonbahar- kış kreasyonları arasında açıklanan bu modeller de bunlara ulaşmak biraz daha zor olsa da ünlü markalar dahilinde çeşitliliklerin her birine ulaşabilmeniz mümkün olabilmektedir. Eğer ki kendi tarzınıza göre bir baskı alternatifi bulamıyorsanız, moda evleri sayesinde özel tasarımlardan seçimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir