Bakırköy Meme Estetiği Çalışanları

Her kadın istisnasız iyi bir fiziki görünüşe sahip olmak ister. Vücut ölçüleri kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda, kadınlarda zaman içerisinde meydana gelen değişiklikler de fiziki özelliklerinin değişim göstermesine neden olmaktadır. Sizler de fiziki özelliklerinizin her daim istediğiniz gibi olmasını istiyor iseniz estetik yardımı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.bakırköy meme estetiği, meme estetiği fiyatları, bakırköy meme estetiği operasyonu

Her kadın dolgun ve çekici göğüslere sahip olmak ister

Meme operasyonları arasından en başarılı olanı en doğal görünenidir. Meme büyütme operasyonunu gerçekleştirmek isteyen insanın, vücut ölçüleri oldukça büyük bir öneme sahiptir. Silikon yardımı ile daha dolgun ve çekici görünen göğüsler bedene son derece uyumlu olmalıdır ki doğal görünsün. İdeal ölçü kıvamında olması gereken göğüsler kişinin beden yapısına göre değişkenlik gösterir. Sizler de estetik operasyonlar hakkında Bakırköy meme estetiği çalışanları yardımı ile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca güler yüzlü ve anlayışlı çalışanlar sizlerin her ihtiyacında yardımcı olacaktır.

Operasyon sonrası bakım ve iyileşme

Meme büyütme operasyonu sonrasında kendinize her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gerekmektedir. Özellikle sütyen seçimi oldukça önemlidir. Operasyon sonrasındaki ilk 2 hafta özel bir sütyen kullanmanız önerilmektedir. Ameliyattan 2 gün sonra banyo yapmaya başlayabilir ve günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Ameliyattan sonra ilk birkaç gün karıncalanma ve hafif ödem meydana gelebilir. Meydana gelen bütün durumlar 10 ya da 15 gün sonrasında düzelecektir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir