Armine Eşarp Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Armine, ipek eşarplarla ticarete atılmış ve az zamanda çok büyük başarılar elde etmiştir. Başörtüsü tabii ki tesettürlü bir bayanın en önemli aksesuarıdır. Markanın başörtüsü üretimiyle sektöre adım atması da tesettürlü bayanların ilgisini çekmiş bir durumdur. Armine, tesettürlü bayanlara sunduğu kaliteli hizmet ve bunun yanında kaliteli ürün, ayrıca sektörde bilinen bir marka olmasının da verdiği güven duygusuyla adını günümüze kadar taşımayı başarabilmiş nadir tesettür giyim markalarından biridir. Bu markanın eşarp modelleri ve eşarpların özellikleri hakkında birtakım bilgiler vermek gerekirse bu model ve özellikleri şu şekilde açıklamak mümkündür:

manzara desenli ve geometrik desenli eşarp modelleri, tesettürlü bayanların, eşarp modellerimanzara desenli ve geometrik desenli eşarp modelleri, tesettürlü bayanların

  • Armine, ürettiği eşarplarda kendine çok güvenen bir markadır. Hem ticarete eşarp üretimiyle başlamanın verdiği hem de kaliteli ürün satmanın verdiği rahatlıkla kendine güvenmekte haksız sayılmamaktadır elbette. Markanın eşarplarını incelediğimizde eşarpların bir ortak noktada buluştuğunu görüyoruz. Eşarpların hepsi saf ipekten üretilmektedir. İlk günden beri ürettiği eşarpları saf ipekten imal eden bu marka, kaliteli ürün ortaya koymayı kendine amaç edinmiştir.
  • Armine’nin ürettiği eşarp modellerinin desenleri ile ilgili bir araştırma yaptığımızda şu şekilde sonuçlara ulaştık: Eşarp modellerinde kullanılan çizgiler ve desenler gayet modern. Modernlik ve çağdaşlığın yanı sıra eşarplarda geleneksellik de ön planda tutulmuş. Yani leopar desenli, manzara desenli ve geometrik desenli eşarp modelleri mevcutken bunların yanı sıra çiçek desenli eşarp modelleri de bulunmaktadır.
  • Markanın imal ettiği eşarp modelleri farklı renk, farklı desen alternatifleriyle tesettürlü bayanlar için tasarlanmaktadır. Bu kadar çok çeşitliliği bir arada bulunduran marka, tabii ki her yaşa hitap etmeyi de başarmaktadır. Yani hem gençler hem de ileri yaştaki bayanlar bu markayı tercih etmektedir. Bunların yanı sıra eşarpların fiyatlarındaki çeşitlilik de her kesime hitap edebilecek şekildedir.

No Comments Yet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir